İzmir Kâtip Çelebi Ünivesitesi Slogan

2021 Proje Yılı Erasmus+ KA131 Personel Hareketliliği Başvuru Değerlendirme Sonuçları

2021 yılı Personel Ders Verme Hareketliliği Değerlendirme Sonuç Listesi için tıklayınız.


2021 yılı Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuç Listesi için tıklayınız.ÖNEMLİ NOT:

  • Personel Değerlendirme ve Seçim aşamasında, 2021 Personel Hareketliliği Başvuru Kılavuzunda yer alan usüller esas alınarak değerlendirmeler yapılmıştır.
  • Toplam başarı puanlarının eşit olması durumunda İKÇÜ’de hizmet süresi daha fazla olan personele öncelik verilmiştir.
  • Kazanan personellerin hareketliliklerini en geç 1 Mayıs 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir.
  • Haklarından feragat etmek isteyen personellerin en geç 15 Haziran 2022 tarihine kadar Erasmus Kurum Koordinatörlüğüne Feragat Dilekçesi vermeleri gerekmektedir.
  • Üniversitemize tahsis edilen bütçenin daha verimli kullanılması açısından Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında faaliyet gerçekleştirecek personellerin faaliyetlerini 2. ve 3. gurup ülkelere gerçekleştirmeleri beklenmektedir.
  •  

2. Grup Ülkeler

Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Güney Kıbrıs, Hollanda, İspanya, İtalya, Malta, Portekiz, Yunanistan

3. Grup Ülkeler

Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Hırvatistan, Kuzey Makedonya, Letonya, Litvanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye*

 

  • Ders Verme Hareketliliği kapsamında faaliyet gerçekleştirecek personeller için; faaliyetin geçerli sayılması için personelin anlaşmalı olduğumuz bir üniversitede en az 8 ders saati ders vermesi zorunludur. Faaliyetin yol hariç 4 gün sürmesi gerekmektedir. 
  • Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında faaliyet gerçekleştirecek personeller için; faaliyetin geçerli sayılması için personelin akademik pozisyonuna uygun bir işletmede faaliyet gerçekleştirmesi gerekmektedir. Faaliyetin yol hariç 4 gün sürmesi gerekmektedir. 
  • Hareketliliğe katılan personelin, hareketlilik süresince gerçekleştirdiği faaliyetleri içeren görsel ve yazılı içerikleri, faaliyet tamamlandıktan sonra üniversitemiz personeli ve öğrencileriyle paylaşması beklenmektedir.


Faaliyete ilişkin detaylı süreç başvuru aşamasında ilan edilen Başvuru Kılavuzunda açıklanmıştır. Kılavuza ulaşmak için tıklayınız.

Menüyü Kapat